KONST / Litografier / Litografier 5315589
*
nr 531 5589
Litografier
2 st Stig Jonzon, Stockholmsmotiv
Utrop:
100 kr
Såld:
400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 30 juni 2008
kl 16:22:11
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
27/6 09:22:58
1
100 kr
29/6 20:01:58
2
350 kr
30/6 09:16:20
1
200 kr
30/6 16:02:42
1
300 kr
30/6 16:03:47
1
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: litografier motiv från stockholm stockholm stockholmsmotiv svensk sverige
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:09
-
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 18:22
-
4168 Färglitografi
Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Signerad, färgli..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:49
-
4020 Färglitografi
Jonathan Josefsson. Signerad, numrerad 2/11, dater..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:57
-
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:50
-
4019 Färglitografi
Ola Billgren (1940-2001), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:27
*
Litografier
nr 531 5589
Litografier
2 st Stig Jonzon, Stockholmsmotiv
Utrop: | 100 kr |
---|---|
Såld: | 400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 30 juni 2008 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
27/6 09:22:58 | 1 | 100 kr |
29/6 20:01:58 | 2 | 350 kr |
30/6 09:16:20 | 1 | 200 kr |
30/6 16:02:42 | 1 | 300 kr |
30/6 16:03:47 | 1 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: litografier motiv från stockholm stockholm stockholmsmotiv svensk sverige
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:09 -
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 18:22 -
4168 Färglitografi
Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Signerad, färgli..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:49
-
4020 Färglitografi
Jonathan Josefsson. Signerad, numrerad 2/11, dater..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:57 -
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:50 -
4019 Färglitografi
Ola Billgren (1940-2001), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:27